fbpx

Tablet menu

Skirtukas 2

 

DIENOS STOVYKLA MERGAITĖMS "KAIP PATIKTI SAU IR KITIEMS"

 ðŸ’– "Paauglės akademija" jau trečius metus atveria duris į mergaitiÅ¡ką VASAROS STOVYKLĄ! Kviečiame pačias Å¡auniausias 12-15 metų paaugles registruotis jau dabar! ðŸ˜‰

“KAIP PATIKTI SAU IR KITIEMS”– nauja ir unikali programa!

Stovyklos programa sukurta bei bus organizuojama kartu su neuromokslininke dr. Laura Vence pagal „SCARF“ - 5 poreikių metodiką. Įvairių veiklų, žaidimų, pramogų, atsipalaidavimo, saviraiškos pagalba mergaitės supras kuo ypatingas kiekvienas poreikis. Programoje išnagrinėsime kokie mums visiems svarbūs tie penki poreikiai, tuo pačiu bandysime suprasti kartu su mumis gyvenančių, mus supančių žmonių poreikius. Ir kai jie yra patenkinami- motyvacija, pasitikėjimas savimi ir šeima išauga. Stiprėja pasitikėjimas ir tarpusavio ryšys bei noras veikti, didėja džiaugsmas gyvenimu.

Mergaičių laukia naujos žinios, įvairūs žaidimai ir susitikimai, puiki nuotaika, smagios veiklos, ir kaip kasmet - įvairios staigmenos!

Programa mažosioms paauglėms mergaitėms padės sustiprinti pasitikėjimą savimi. Visą programą sudaro 5 temos, kuriose atsiskleidžia žmonėms svarbūs poreikiai.

Kiekviena stovyklos diena skirta naujai temai:

Pirmasis – PASITIKĖJIMAS – esu svarbi sau ir kitiems. Šioje temoje prisiliesime prie savivertės ugdymo. Kalbėsime apie jausmus, kurie mus verčia elgtis nepagarbiai su savimi ir kitais. Prisiliesime prie patyčių temos. Mokysimės kaip kurti lygius santykius su mus supančiais žmonėmis.

Antrasis – UŽTIKRINTUMAS – pasitikiu savimi ir kitais. Kalbėsime apie tai kaip laikytis pažadų. Mokysimės kaip save motyvuoti, kad pažadai neliktų tik pažadais. Mokysimės save motyvuojančių žodžių, kurie padėtų įvykdyti susitarimus.

Trečiasis – SAVARANKIŠKUMAS – sprendžiu pati kaip man elgtis. Mokysimės atpažinti ko labiausiai norisi. Kalbėsime kaip priimti sprendimus, kurie būtų palankūs tiek mums pačioms, tiek ir aplinkiniams. Mokysimės išsikelti tikslus ir jų ryžtingai siekti.

Ketvirtasis – RYŠYS – myliu save ir kitus. Mokysimės palaikyti emocinį ryšį. Išbandysime įvairius žmonėms svarbius ritualus, kurie leidžia jausti artimumą ir šilumą. Mokysimės būti atviromis sau ir savo artimiesiems.

Penktasis – TEISINGUMAS – esu sąžininga sau ir kitiems. Mokysimės elgtis teisingai. Kalbėsime kokiose situacijose svarbu įrodyti savo tiesą, o kuriose svarbu priimti kito žmogaus tiesą. Ieškosime būdų, kurie leistų pasiekti teisingų sprendimų.

Stovyklos tikslas- stiprinti mergaičių pasitikėjimą savimi bei išmokti kurti tvirtus ir sveikus santykius su savimi, artimaisiais bei draugais.

Stovyklos darbo laikas: 9 – 17.30 val. (penktadienį 9 - 16.30 val.)                 

Vieta: Antakalnio g. 33, Vilnius (Vilniaus Antakalnio progimnazija)

Maitinimas: pietūs, pavakariai, užkandžiai, gėrimai ir vaisiai visą dieną.

Pamainos:

I pamaina: liepos 20 - 24 dienos

Stovyklos kaina: 180 Eur.

Vietų skaičius: iki 14 mergaičių.

Stovykla skirta mergaitėms nuo 12 iki 15 metų.

Daugiau informacijos telefonu 861022210,
Registracija „Facebook“ paskyroje „Paauglesakademija“ asmenine žinute arba el.paštu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Registruokitės Dienos stovyklai "Kaip patikti sau is kitiems"
Registruokitės Dienos stovyklai "Kaip patikti sau is kitiems"

  icons 40x40 Facebook3     +37061022210        info@paauglesakademija.lt  VISOS TEISĖS APSAUGOTOS, COPYRIGHT Â© 2018,  PAAUGLĖS AKADEMIJA

Please publish modules in offcanvas position.